„Życzenie może sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością.” – kompendium Tsubasy RC

Fabuła TRC i filmu

Ohayo!
Dzisiaj dodaje kolejną rzecz związaną z TRC :D Czyli jej fabułę :D
Ale na wstępie:
Do Mii-chan czy jak jej tam – Jeśli ten blog Ci się nie podoba, to tu nie wchodź! Nikogo nie ruszają te Twoje komentarze, a tylko nabijasz mi statystykę :P Więc się lepiej odczep, bo nie lubię takich wredot!
Dodałam wreszcie dział „[MS] Kompendium postaci” – dla nie wtajemniczonych – „MS” oznacza Menu Site, bo samo Menu (lub Site) było za długie, ‚M’ (lub ‚S’) zaś za krótkie xDDD I wyszło MS xDDDD Jeju, to brzmi jak Ministerstwo Sprawiedliwości xDDDDDDD
No to koniec paplania xP


Syaoran jest liderem grupy archeologów. Od dziecka przyjaźnił się z Sakurą – księżniczką kraju Clow. Pewnego razu Syaoran wraca z kolejnej z licznych wypraw archeologicznych. Zostaje odwiedzony przez przyjaciółkę, która cichutko wymknęła się z zamku… ;) Podczas rozmowy mówi mu (czy to wyrażenie nie jest jak „Masło maślane”? x]), że chce powiedzieć mu coś bardzo ważnego (wg mangi – w anime jeszcze przed strażnikami uciekali :P), jednak zostaje jej to przerwane przez okropny dźwięk dzwona, który ‚wzywa’ ją do zamku. Odchodzi, obiecując jednak, że mu to powie następnym razem – na pewno!
Niestety następnego razu już nie będzie – przez ingerencję złego maga, Fei Wong Reed’a, traci ona wszystkie wspomnienia od dnia narodzin po dzień dzisiejszy. A jej wspomnienia w postaci piór zostają rozrzucone po różnych wymiarach…
Yukito wysyła Syaorana do Yuuko (Wiedźmy wymiarów), gdzie spotyka także ordynarnego samuraja Kurogane oraz wesołego maga Fai’a.
Oczywiście nie wszystko jest takie proste, jak się wydaje. Za ich życzenie wymagana jest zapłata. Fai, który nie chciał już nigdy wrócić do swojego świata musiał oddać swój tatuaż wspomagający jego magię, Kurogane, który marzył o powrocie tam, skąd przybył, oddał dziedzictwo swojego rodu – miecz Ginryuu. Natomiast ceną dla Sakury i Syaorana jest ich… związek. Oznacza to, że dziewczyna już nigdy nie przypomni sobie tego, co przeżyła z ‚osobą jej przeznaczoną’…!
Cała czwórka wraz z ich maskotką, Mokoną Modoki wyruszają w długą podróż w poszukiwaniu wspomnień księżniczki i spełnieniu swoich celów.
I chociaż ta historia wydawała by się strasznie monotonna, to jednak grupa CLAMP zawsze ma swoje ‚drugie dno historii’. Tak jest i tym razem. Przecież za dużo sielanki być nie może…

*********

Tym razem nasi podróżnicy zostają przeniesieni przez Mokonę do wielkiej klatki dla ptaków. Spotykają tam m. in. Tomoyo-hime, której został odebrany jej ptak, a przy okazji głos. Zanim znajdą kolejne piórko wspomnień muszą pomóc uratować to miejsce i księżniczkę, pokonać wroga i co najważniejsze – sami zginąć nie mogą!

*********

Wrr… jakoś nie wiedziałam co napisać w tym ostatnim, dlatego tak troszeczkę jest… skrótowo XD
Pozdrowionka dla ~Sakury~, Hiyori i ~SaKuRy HiMe~ (chyba dobrze jest ta trawka…?).
A następna notka powinna wyjść jutro lub pojutrze :) A o czym będzie? Poczytajcie 1, 2 i 3 notkę, a może się zorientujecie…
Sayonara :)

/EDIT: 21 XII 2008r.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: